INVESTIČNĚ ZLATO A STRIEBRO - platby a fixácie cien

INVESTIČNĚ ZLATO A STRIEBRO - platby a fixácie cien

Ak je možné produkty kúpiť na dobierku, platíte fixované ceny v čase objednávky.

Ak objednávate produkty, ktoré nie je možné zaslať na dobierku, máte nasledovné možností:

1. Bankovým prevodom

2. Vkladom v hotovosti na náš účet v pobočke Tatra Banky

Hodnota tovaru menej ako 20.000,-€: Fixáciu ceny ponúkame k momentu potvrdenia objednávky, podmienkou je úhrada zálohovej faktúry vo výške 100% z hodnoty objednávky do 60 minút od potvrdenia objednávky v zmysle a podľa znení Obchodných podmienok. 

Hodnota tovaru viac ako 20.000,-€: Fixáciu ceny ponúkame k momentu potvrdenia objednávky, podmienkou je úhrada zálohovej faktúry vo výške 10% z hodnoty objednávky do 60 minút od potvrdenia objednávky. Následne potom do 24 hodín od povrdenia objednávky je splatných zostávajúcich 90% hodnoty objednávky v zmysle a podľa znení Obchodných podmienok. 

Daňový doklad je vystavený k dátumu odovzdania tovaru, ktoré garantujeme do 7 pracovných dní od povrdenie objednávky v zmysle a podľa znení Obchodných podmienok.

Ak objednáte tovar s osobným prevzatím a úhradou na našej prevádzke v Stupave do výšky hotovostného zákonného limitu, cena je zafixovaná 24 hodín od objednania. Objednávku je potrebné do 24 hodín od povrdenia objednávky vyzdvihnúť. 

Objednávky investičných produktov je možné zadávať v obchodných hodinách - teda v pracovných dňoch od 9:00 - 16:30. Tieto budú spracované za aktuálne ceny.  Objednávky prijaté mimo obchodných hodín budú spracované nasledovný pracovný deň od 9:00 do 9:30. Objednávka bude vybavená za aktuálne ceny v dobe spracovnia, maximálne za ceny z objednávky kupujúceho. Ak budú v dobe spracovania aktuálne ceny produktov vyššie, objednávka nebude akceptovaná a kupujúci bude informovaný o zvýšenej cene spôsobenej výhradne cenou komodity na svetových trhoch. Ak bude kupujúci súhlasiť s navýšenou cenou, bude objednávka platná za túto zvýšenú cenu. Ak nebude kupujúci s navýšenou cenou súhlasiť, objednávka sa automaticky zruší.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie